Mida kliendid arvavad?

Veljo Einberg
Eesti Meister Outlaw klassis 2012

Veljo Einberg

Olen Premium Parts’iga teinud koostööd nüüdseks ca 4 aastat. Kõik tellitud osad on alati olnud laitmatult kvaliteetsed ja kohale jõudnud lubatud tähtaegadel. Nende müüdavad brändid on ülemaailmselt tunnustatud ja omast kogemusest võin kinnitada, et pettuma ei pea ükski klient. Soovitan Premium Parts’i kindlasti kõikidele, kes tegelevad nii racing’uga kui ka lihtsalt hobiautode ehitamisega.

Veljo Einberg
Best ET 7,6 sec in 1/4 mile (wheelstand video)

Spud Miller, owner of
Fuel Injection Enterprises, LLC

Spud Miller

Premium Parts have consistently provided us with very high quality parts at great prices. Their attention to service is top notch; excellent communication, timely quotes, and they’ve always met their due dates for us. Will not hesitate to use them when ever we can.

Spud Miller
Nostalgia dragster driver (video)

Enda Cadillac DeVillele läks neid alla suisa 2 tükki, arvestades et ainult 4,6l mootor ja katalüsaatorid on veel vahel, on hääl vägev, kiirendandes müriseb mõnusalt, samas maanteel sõites sisse ei kumise, minu arust selline ongi ideaalne! Tellijaga oli hea info liikumine, mis tekitas minus kui kliendis rahuloleva tunde.

Harri Parmo

Sai endale sama firma asi alla keeratud. Tarne, hind ja tihe suhtlus tellijaga tegi protsessi väga meeldivaks. Olen kõigile soovitanud ja kavatsen missiooni jätkata! Edu tegemistes!

Koit Aro

Miks meilt tellida?

1 Varustame sind ainult kvaliteetsete Ameerika auto varuosadega. Me ei müü mitte ühtegi Made In China varuosa.
2 Kui kaup on laos, saad varuosa kätte 1-2 päevaga. Kui ei, siis tarne USA-st toimub 3-5 tööpäeva jooksul.
3 Professionaalne nõu tänu 10 aastasele kogemusele USA autodega, teame mida müüme ning oskame sind aidata.

 

Vastame päringule üldjuhul 2 tunni jooksul.
Maksimaalselt 24h jooksul (tööpäevadel)-