Võta meiega ühendust

Premium Performance on Comp Performance Group-i ainuedasimüüja terves Baltikumis ja Soomes. Saad meilt asjalikku nõu, kvaliteetsed varuosad ja tipptasemel paigalduse. Kõike seda mõistliku hinna juures.

 

 

Kes on Georg? Georg on USA autode ja CNC spetsialist. Tal on üle 10 aasta kogemust USA autode varuosa tarnijana. Lisaks osaleb Georg ka aktiivselt mootorispordi maailmas. 2013 näed Georgi Outlaw klassis rajal, Playmouth Valiandiga. Kui sa vajad enda USA autole varuosasid, abi mootori ehitamises või custom detaili, siis võta ühendust.

Kirjuta: info@premiumparts.ee
Helista: 5591 9704
Töökoda: Tehnika 5, 50104 Tartu

PREMIUM PERFORMANCE OÜ
Reg.kood : 12466778
Arveldusarve nr. 17003362217
IBAN : EE741700017003362217

Koostööpartnerid

FBO

Egotar Grupp

Veebiturundus

Autoga vanni

Steve Morris Engines USA


Comp Performance Group

 

 

Mida kliendid arvavad?

Veljo Einberg
Eesti Meister Outlaw klassis 2012

Veljo Einberg

Olen Premium Parts’iga teinud koostööd nüüdseks ca 4 aastat. Kõik tellitud osad on alati olnud laitmatult kvaliteetsed ja kohale jõudnud lubatud tähtaegadel. Nende müüdavad brändid on ülemaailmselt tunnustatud ja omast kogemusest võin kinnitada, et pettuma ei pea ükski klient. Soovitan Premium Parts’i kindlasti kõikidele, kes tegelevad nii racing’uga kui ka lihtsalt hobiautode ehitamisega.

Veljo Einberg
Best ET 7,6 sec in 1/4 mile (wheelstand video)

Spud Miller, owner of
Fuel Injection Enterprises, LLC

Spud Miller

Premium Parts have consistently provided us with very high quality parts at great prices. Their attention to service is top notch; excellent communication, timely quotes, and they’ve always met their due dates for us. Will not hesitate to use them when ever we can.

Spud Miller
Nostalgia dragster driver (video)

Loe veel arvamusi

 

USA autode varuosad