Custom CNC freesimine

Ehitad prototüüpi ja vajad abi nii konstrueerimisel kui ka detaili tootmisel?

Before
After

Valmistame custom detaile ja garanteerime maailmaklassi kvaliteedi.

Küsi lisainfot

Kasutame täppis CNC treipinki ja 5- ja 3-teljelist freespinki

 

Soovid täppisdetaile oma võistlusautole?

Mitmeaastane kogemus metallitöö lõikepinkidel ning mitmed erialalised koolitused välisriikides annavad kindluse aidata Teil valmistada just Teile vajaminevat detaili/detaile. Garanteerime korraliku kvaliteedi ning täpsuse. Meie kasutada on nii täppis CNC treipink kui ka 5-teljeline ja 3-teljeline freespink. Oleme tootnud detaile erinevatele võistlusautodele ja hobiautodele USA-sse ja Eestisse.

Kui masstoodang ei rahulda sind, siis peaksime rääkima.

Kirjuta Georgile või helista 55919704

 

Seering knuckle for race car ready Premium Parts

Georgi sertifikaadid:

Cadon tunnistus

Cadon tunnistus

DMG certificate Germany

DMG certificate Germany

Mastercam certificate

Mastercam certificate

 

Koostöö USA-s ja Eestis

Georg töötab igapäevaselt USA masinatega ning samuti CNC pinkide ja SolidWorks`iga. Georgi kogemus ulatub pikkade aastate taha ning töö on vilja toonud. Georg on tootnud CNC peal detaile USA-sse ja Eestisse. Tänu 5-teljelisele freespingile ja kogemustele on töö ülitäpne. 

Näited tehtud töödest

Vaata videoid

Mida kliendid arvavad?

Veljo Einberg
Eesti Meister Outlaw klassis 2012

Veljo Einberg

Olen Premium Parts’iga teinud koostööd nüüdseks ca 4 aastat. Kõik tellitud osad on alati olnud laitmatult kvaliteetsed ja kohale jõudnud lubatud tähtaegadel. Nende müüdavad brändid on ülemaailmselt tunnustatud ja omast kogemusest võin kinnitada, et pettuma ei pea ükski klient. Soovitan Premium Parts’i kindlasti kõikidele, kes tegelevad nii racing’uga kui ka lihtsalt hobiautode ehitamisega.

Veljo Einberg
Eesti Meister kiirenduses OL klassis 2012

Indrek Teppan
Agito Performance omanik

Indrek Teppan

Olen Premium Partsist tellinud erinevaid varuosasid ning lisaks olen lasknud teha ka custom CNC detaile. Peamine põhjus miks ma Premium Partsi poole pöördun on varuosade kvaliteet, mis on tihtipeale uskumatu. Siiamaani ei ole ühegi varuosaga ega tellimusega probleeme olnud ning kavatsen Premium Partsist ka edaspidi tellida. Soovitan Premium Partsi kõigile, kes ei soovi hobivaruosasid, mida peab iga pühapäev vahetama.

Indrek Teppan,
Eesti noorim vormelisõitja (artikkel)

Spud Miller, owner of
Fuel Injection Enterprises, LLC

Spud Miller

Premium Parts have consistently provided us with very high quality parts at great prices. Their attention to service is top notch; excellent communication, timely quotes, and they’ve always met their due dates for us. Will not hesitate to use them when ever we can.

Spud Miller, owner of
Fuel Injection Enterprises, LLC

Lisaks CNC freesimisele pakume ka 3D CAD mudelite ja jooniste tegemist.

Küsi lisainfot