Ameerika autode varuosad

Vajad varuosa?

Tagame sinu igapäevaautole või hobiautole kvaliteetsed Ameerika autode varuosad väga mõistliku hinnaga.

Enamus varuosasid jõuavad DHL-i abil USA-st sinuni 3-6 tööpäeva jooksul.

Küsi varuosa pakkumist

Vastame 1 tööpäeva jooksul

Ameerika autode varuosad

10 aastat kogemust USA varuosade tarnijana

 DHL Express ameerika auto

 

Kogemus loeb

Tänu 10 aastasele kogemusele ja mainekatele koostööpartneritele Ameerikas saame tagada sulle kvaliteedi ja hea ostukogemuse. Me ei müü mitte ühtegi Made In China performance varuosa.

Ava müüdavate brändide nimikiri


Mida kliendid arvavad?

Veljo Einberg
Eesti Meister Outlaw klassis 2012

Veljo Einberg

Olen Premium Parts’iga teinud koostööd nüüdseks ca 4 aastat. Kõik tellitud osad on alati olnud laitmatult kvaliteetsed ja kohale jõudnud lubatud tähtaegadel. Nende müüdavad brändid on ülemaailmselt tunnustatud ja omast kogemusest võin kinnitada, et pettuma ei pea ükski klient. Soovitan Premium Parts’i kindlasti kõikidele, kes tegelevad nii racing’uga kui ka lihtsalt hobiautode ehitamisega.

Veljo Einberg
Best ET 7,6 sec in 1/4 mile (wheelstand video)

Indrek Teppan
Agito Performance omanik

Indrek Teppan

Olen Premium Partsist tellinud erinevaid varuosasid ning lisaks olen lasknud teha ka custom CNC detaile. Peamine põhjus miks ma Premium Partsi poole pöördun on varuosade kvaliteet, mis on tihtipeale uskumatu. Siiamaani ei ole ühegi varuosaga ega tellimusega probleeme olnud ning kavatsen Premium Partsist ka edaspidi tellida. Soovitan Premium Partsi kõigile, kes ei soovi hobivaruosasid, mida peab iga pühapäev vahetama.

Indrek Teppan,
Eesti noorim vormelisõitja (artikkel)

Spud Miller, owner of
Fuel Injection Enterprises, LLC

Spud Miller

Premium Parts have consistently provided us with very high quality parts at great prices. Their attention to service is top notch; excellent communication, timely quotes, and they’ve always met their due dates for us. Will not hesitate to use them when ever we can.

Spud Miller
Nostalgia dragster driver (video)

Hoolitse enda USA auto eest

Ameerika auto varuosad ja mootori ehitus

Ameerika autode varuosad, mis kestavad

Alates 2012 septembrist on on meilt võimalik tellida erinevaid veermiku, mootori, süütesüsteemi,  käigukasti osasid ka igapäeva kasutuses olevatele USA pärituolu autodele.
 
Oleme enim spetsialiseerunud Mopar/ Chrysler konserni varuosadele ning toodetele kuid see ei tähenda, et meilt ei saaks tellida ka teiste USA suurtootjate (GM ja Ford) detaile, olgu siis tegemist korraliku B-grupi osaga/osadega või performance toodanguga.
 
Aastatepikkune kogemus ameerika autode alal ning väga kogenud koostööpartnerid USA-s annavad kindluse Premium Performance OÜ-l nimetada ennast usaldusväärseks partneriks sinu auto osade tarnimisel.
  • Me EI müü aga vahenda mitte ühtegi „Made in China“ performance detaili.
  • Me EI paki ümber, ega märgista ühtegi teise brändi toodangut oma logoga.  
  • Tooted, mida müüme on valitud lähtudes detailide kõrgest kvaliteedist ja kogemustest nendega. 
  • Me EI müü, ega hakka müüma kõikvõimalikke turul pakutavat kaupa. Selleks on olemas „mail order houses“ ettevõtted. Oleme võtnud sihiks müüa ainult kaupa, mis väärivad oma nime, hinda ja millele saame ise kindlad olla. 
  • Enamik tellimustest tarnime USAst 10 tööpäeva jooksul.
  • Üle 100 eurosed tellimused toimetatakse Teile Eesti piires koju või kodulähedasse postiasutusse tasuta.
  • Omame ligi 10 aastast kogemust USA varuosade tarnijana.
  • Me järgime põhimõtet –  tee üks kord, aga korralikult!
Kui tunned, et meie suhtumine autodesse on sinu omaga sarnane, siis võta meiega ühendust. Helista 6561200 või täida veebivorm.